Tuuning | The Garage

Tuuning

Tähnase 1, Peetri (5 min lennujaamast)

Teenuse üldinfo

Garaaži tuunimistöökojas on olemas vajalik varustus erinevate tehniliste komponentide projektide, sh eriprojektide elluviimiseks. Meie tehnilistel spetsialistidel on laialdased kogemused häälestamise ja kohandamise alal ning erineva keerukusega probleemide lahendamisel. Meie spetsialistide meeskonnal on kokku üle 30-aastane kogemus auto- ja mootorrattatööstuses.

Teame täpselt, milliseid võimalusi saab projekti ellu viia. Seetõttu arutame alati esmalt klientidega projekti üksikasjad läbi ja räägime, mida saab teha ja mida mitte. Esiteks oleme TheGarage’is keskendunud kvaliteetsele tulemusele ja edasisele suhtlemisele oma püsiklientidega.

Millele me täpsemalt oleme spetsialiseerunud?

Mootori häälestus, käigukasti häälestamine, kompressorite ja turboülelaadurite paigaldus, väljalaskesüsteemi häälestamine, chip-tuuning, vedrustuse häälestamine ja pidurisüsteemi häälestamine, samuti väline kohandamine projektide jaoks (kerekomplektid, veljed jne) ja erinevad lisatööd (muusika, interjöör).

Autode ja mootorrataste remont ja hooldus

Pidage meeles, et nende sümptomitega sõiduki kasutamine toob paratamatult kaasa kallimaid rikkeid. Asjatute kulude vältimiseks võtke meiega ühendust ja me lahendame teie probleemi võimalikult kiiresti.

Milliste autode ja mootorratastega me töötame?

Meie tuunimisstuudio tööprotsess on üsna keerulise ülesehitusega, mistõttu kõikide markide ja mudelite loetlemine ning konkreetse töö iga auto ja mootorrattaga on kahjuks kohatu. Lühidalt öeldes töötame ainult suure jõudlusega sõidukitega, mille jaoks on olemas nende tootjate häälestuskomponendid, kellega me koostööd teeme. Põhimõtteliselt oleneb kõik tehnilisest ülesandest ja selle teostamise võimalustest. Töötame väga erinevate mootorratastega, klassikaliste mootorratastega ja kaasaegsete mootorratastega, kõigi olemasolevate mootorrataste markide ja mudelitega.

Komponentide häälestamine
Meie jaoks on oluline, et meie kokkupandud autod ja mootorrattad ei oleks mitte ainult ilusad, vaid ka funktsionaalsed. Selleks, et kõik saaks tehtud parimal võimalikul viisil, on vaja valida kvaliteetsed häälestuskomponendid. Teeme koostööd tuntud tuuningbrändidega, kes toodavad tuuningkomponente erinevatele autodele. Tööks valime kvaliteetsed tooted ja mis kõige tähtsam, tõestatud tehniline kogemus.

Olgu projekt milline tahes, meie jaoks on eelkõige oluline objektiivne ja kvaliteetne lähenemine.

Hinnakiri

Sõiduauto remonditööd

alates €48

Autohooldus

alates €48/tund

Mootori remont

alates €48/tund

Õlivahetus

alates €110

Summuti remont ja vahetus

alates €100

Käigukasti remont

alates €60/tund

Piduriklotside ja -ketaste vahetus

alates €100

Generaatori ja starteri remont

alates €160

Diagnostika- ja elektritööd

alates €48

Keevitustööd

alates €68

Veakoodide lugemine ja kustutamine

alates €40

Plekitööd

alates €50

3D sildade reguleerimine

alates €100

Kliimaseade täitmine

alates €100

Ostueelne kontroll

alates €100

Puksiir (Tallinna piires)

alates €75

Hinnad ei sisalda käibemaksu 22%

Hinnapäring

Soovite lisainfot või teha päring? Kirjutage meile ja koos leiame sobiva lahenduse