Autohooldus | The Garage

Autohooldus

Tähnase 1, Peetri (5 min lennujaamast)

Teenuse üldinfo

Sõiduki hooldus on terve rida ennetavaid meetmeid, mille eesmärk on vältida sõiduki komponentide rikkeid ja rikkeid. Autohooldus on oluline sündmus, mis aitab pikendada auto eluiga, kaitsta seda avariide eest, kasutada säästlikult kütust ja tehnilisi vedelikke.

Õigeaegne hooldus on oluline sõidukisüsteemide ohutuse ja hästi koordineeritud toimimise pärast.

Millal on hooldus vajalik?

Auto plaaniline hooldus on auto kõigi süsteemide ja komponentide terviklikkuse ja normaalse töö diagnostika. Olenevalt ajast teostame kõiki olemasolevaid plaanilise hoolduse tüüpe:

Igapäevane teenindus. (teostab sõiduki omanik). Tegemist on sõiduki enesekontrolliga. Juht peab ise kontrollima oma autot – kontrollima peeglite reguleerimist, hindama elektriseadmete töövõimet, hoolikalt jälgima piduri- ja roolisüsteemide seisukorda.

Tehniline hooldus 1 viiakse läbi pärast 10 000 km läbimist. Esmahoolduse eesmärk on vältida väiksemaid rikkeid, mis võivad hiljem põhjustada suuri probleeme ja nõuda tõsist kulukat remonti. See sisaldab mootoriõli, õlifiltri vahetust ja erinevate komponentide reguleerimist.

Tehniline hooldus 2 pärast 30 000 km läbimist. Teist teenust eristab TO-1-ga võrreldes suur hulk ja keerukus, mis antud juhul tehakse auto üksikute osade eemaldamisega. Auto diagnostika ja hooldus toimub spetsiaalsete seadmete abil.

Tehniline hooldus 3 on kõige keerulisem ja kallim teenus. See sisaldab mootoriõli, õlifiltri, kütusefiltri, õhufiltri vahetust, kui see on auto konstruktsiooniga ette nähtud, siis salongifiltri, süüteküünalde, rullikutega hammasrihma, rullikutega veorihmade, pidurivedeliku, auto vahetust kontrollitakse ka liftil ja kompuuterdiagnostikat, kontrollitakse rataste joonduse seadistusi. TO-3 hooldust soovitatakse teha iga 60 000 km auto läbisõidu järel.

Hooajaline teenindus. Toimub kevadel ja sügisel. Selle hoolduse käigus valmistatakse auto ette muutuvateks ilmastikutingimusteks (vahetatakse rehvid, õlid, kontrollitakse konditsioneeri ja küttesüsteemi tööd).

Plaaniline hooldus sõltub auto margist. Igas dokumendis määratakse kindlaks vajalikud meetmed ja nende sagedus. Sõltumata masina margist on hooldusega kaasatud standardprotseduuride loend.

Pidage meeles, et nende sümptomitega sõiduki kasutamine toob paratamatult kaasa kallimaid rikkeid. Asjatute kulude vältimiseks võtke meiega ühendust ja me lahendame teie probleemi võimalikult kiiresti.

The Garage saab korraldada

Süüteküünalde vahetus

Tehniliste vedelike vahetus

Hammasrihma vahetus

Piduriklotside vahetus

Piduriketaste vahetus

Mootori õli ja filtri vahetus

Filtri vahetus

Klaasipuhasti harjade vahetus

Õlivahetus teistes agregaatides (automaatkäigukast, manuaalkäigukast)

Hinnakiri

Sõiduauto remonditööd

alates €48

Autohooldus

alates €48/tund

Mootori remont

alates €48/tund

Õlivahetus

alates €110

Summuti remont ja vahetus

alates €100

Käigukasti remont

alates €60/tund

Piduriklotside ja -ketaste vahetus

alates €100

Generaatori ja starteri remont

alates €160

Diagnostika- ja elektritööd

alates €48

Keevitustööd

alates €68

Veakoodide lugemine ja kustutamine

alates €40

Plekitööd

alates €50

3D sildade reguleerimine

alates €100

Kliimaseade täitmine

alates €100

Ostueelne kontroll

alates €100

Puksiir (Tallinna piires)

alates €75

Hinnad ei sisalda käibemaksu 22%

Hinnapäring

Soovite lisainfot või teha päring? Kirjutage meile ja koos leiame sobiva lahenduse